? Goldmystic BayilikBayilik ve iş imkanı paketleri (Mobil kaplama setleri) farklı yatırım türleridir. Detaylı bilgi için bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir, alttaki formu doldurup gönderebilir veya info@goldmystic.com adresine email gönderebilirsiniz.

  • Bayilik?
  • İş imkanı paketi (Mobil kaplama seti)?
Türkiyedeki her ile veya türkiye dışındaki her ülkeye sadece 1 adet Goldmystic bayiliği verilmektedir. Goldmystic şehir bayisi olan kişi veya firma Goldmystic markası altında üretim yapmakta ve satmaktadır.
Goldmystic'ten ürünleri %10-30 indirimli temin etmekte ve ilindeki iş imkanı paket sahiplerine tüm kimyasal ve yardımcı ürünleri satabilmektedir.
Goldmystic bayileri, bayi oldukları şehirde tek olmanın tüm avantajlarından faydalanmaktadır.
Goldmystic bayiliği 3 yıllık sözleşme ile güvence altına alınmakta, süre sonunda herhangi bir sorun yoksa yıllık olarak ücretsiz ve otomatik yenilenmektedir.
Goldmystic bayileri bayilik sözleşmesi devam ettiği sürece teknik destek ve eğitimleri ücretsiz devam etmektedir.
Goldmystic bayilik ücretleri ilgili şehirin nüfusu ve demografik yapısı nedeni ile farklılıklar gösterebilmektedir.
Goldmystic bayiliğinde bayilik ücreti dışında herhangi bir yıllık aidat yada katılım payı ödemesi yoktur.
Goldmystic bayilerine özel email adresi gerekli döküman ve web sitesi için resimler vb. dökümanlar temin edilmektedir.
Goldmystic bayilik sözleşmesi ve şartları için lütfen bizimle irtibata geçin.
Daha fazla Bayilik bilgisi ve başvuru için bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir, alttaki formu doldurup gönderebilir veya info@goldmystic.com adresine email gönderebilirsiniz.
Goldmystic iş imkanı paketleri ( mobil kaplama setleri ) Herkesin satın alıp kendi işini kurabileceği bir yatırım türüdür.

Goldmystic iş imkanı paketi satın aldığınızda profesyonel setlerde 1 günlük eğitim ücretsizdir ve eğitim kişiye özel olup, eğitime yanınızda 1 kişi daha getirebilirsiniz. Eğitimden sonra Goldmystic eğitim sertifikasına sahip olursunuz.
Goldmystic iş imkanı paketi satın aldığınızda , üretim yapıp sattığınız ürünlerde Goldmystic markasını kullanamazsınız ama kendi oluşturacağınız marka ile satış yapabilir, kaplama teknolojisinin Goldmystic mobil kaplama sistemi olduğunu belirtebilirsiniz.
Goldmystic profesyonel iş imkanı paketlerinde 1 ve 2 yıllık ücretsiz teknik destekte yer almaktadır.
Daha detaylı bilgi için İş imkanı kaplama setleri bölümünü gezebilir, bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir, alttaki formu doldurup gönderebilir veya info@goldmystic.com adresine email gönderebilirsiniz
Web Analytics