? Mobil kaplama nano teknoloji nedir

Nano Teknoloji Mobil Kaplama Nedir?

Mobil kaplama ( Brush plating ) fırça kaplama ve ( selective plating ) seçici kaplama olarakta adlandırılır. Tank kullanmadan altın, gümüş, bakır ve diğer metalleri kaplama yöntemidir. Nano teknoloji ürünü olan Altın kaplama solüsyonu ve mobil kaplama redresörü kullanarak alüminyum dışındaki tüm metal parçaların 24 ayar altın kaplanma sistemidir. 60 lı yıllarda keşfedilen fırça kaplama tekniği 2000 li yıllarda nano teknoloji kaplama kimyasallarının üretimi ile gelişmesine halen devam etmekte olan bir kaplama teknolojisidir.

Sistemin artıları : Uygulamada ısıtma, soğutma yoktur her türlü hava koşulunda uygulama yapılabilir. Atık yoktur, koku yoktur, kaplanacak ürün ebadı sınırsızdır, Ürünler sökülmeden olduğu yerde kaplanabilir, kaplama kalınlığı isteğe göre (mikron) ayarlanabilir, böylece kaplamaya garanti verilir. Kaplama makinesi ( Redresör ) Hafiftir, mobildir kaplanacak ürün sökülüp nakil edilemiyorsa veya çok büyükse siz kaplanacak ürüne gidip kaplamanızı yapabilirsiniz. Seçici kaplama yapabilir, desen oluşturabilirsiniz. Eğitimini aldıktan sonra uygulaması kolaydır.

Bu Yöntemin size faydaları nedir? : kendi işinizi kurmak ve bağımsız çalışmak istiyorsanız, Üretici iseniz ve ürünlerinize değer katmak daha çok kar etmek istiyorsanız, herhangi bir kaplama işi ile uğraşıyorsanız veya elektronik, antika restorasyonu, kuyumculuk ve hobi modelcilik ile ilgili iseniz, iyi bir kazanç elde etmek istiyorsanız profesyonel kaplama setlerimiz (İş imkanı paketleri) sizin için ideal bir çözümdür..

Kimler yapabilir? Herkesin mobil kaplama eğitimini aldıktan sonra kolayca yapabileceği bir iştir.


Bizi neden seçmelisiniz?

Goldmystic Kaplama Setleri ile farklı üretim yapan firmalardan örnekler

Web Analytics