Altın & Gümüş kaplama hizmetlerimiz

Ev Aksesuarları(Altın & Gümüş)

Metal olan tüm ev ve yemek aksesuarlarınızı 24 ayar altın, 1000 ayar gümüş, rose veya yeşil altın kaplatabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

Banyo bataryaları & aksesuarları(Altın)

Banyo bataryaları ve aksesuarlarınızı isterseniz bize yollayarak, isterseniz yerinde 24 ayar altın kaplatabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

Cep telefonları & Saatler, Mücevherler(Altın)

Cep telefonlarınızdan, saatlerinize, mücevherlerinizden, bijuterilerinize tüm kişisel eşyalarınızı 24 ayar altın, rose veya yeşil altın kaplatabilirsiniz iPhone ve blackberry telefonlarınızı kaplatmak için burayı tıklayın. Diğer ürünler için detaylı bilgi ve fiyat almak isterseniz bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

Araba & tüm metal ürünler(Altın)

Arabalarınızın, motorsikletlerinizin veya deniz yatlarınızın tüm krom ve metal aksamlarını 24 ayar altın, rose veya yeşil altın kaplatabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz.


Diğer hizmetlerimiz

Swarovski tasarım ve işleme(Swarovski)

Kişisel eşyalarınızdan, ev aksesuarlarınıza tüm ürünlerinizi Swarovski kristallerle farklılaştırmak isterseniz, detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

Workshop Haftasonu(Altın kaplama)

Haftasonu arkadaşlarınız veya ailenizle eğlenceli bir vakit geçirmek için workshop'a katılın. 4 kişilik gruplar halinde 3 saat süren ve kendi ürününüzü altın kaplayabileceğiniz eğlenceli hizmetimize katılmak ve ücretini öğrenmek için lütfen arayıp randevu alınız.

Demo Hafta içi(Altın kaplama)

Goldmystic iş imkanı seti almak istediğinizde veya bayimiz olmak istiyorsanız detaylı bilgi almak ve uygulamayı görmek için lütfen bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayıp randevu alınız.

Mobil kaplama & Elektroforming Eğitimi(Altın & Gümüş)

Nano teknoloji kaplama eğitimi Profesyonel İş imkanı setlerinde ücretsiz verilmektedir. Sadece eğitim almak isterseniz, lütfen fiyat ve randevu için bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayınız.


Web Analytics