? SSSÇok karşılaşılan sorular

Buradaki bilgileri faydalı bulacağınıza inanıyoruz, Eğer daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olursa bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@goldmystic.com adresine email gönderebilirsiniz.

  • Ne tür ürünler kaplanabilir?
  • Yapılan kaplamanın garantisi (ömrü) ne kadardır?
  • Kaplanacak ürünü sökmeden yerinde kaplama yapılabilirmi?
  • İletken olmayan plastik, cam, ahşap gibi ürünleri kaplayabilirmiyim?
  • Mobil kaplama setini aldıktan sonra teknik destek veriyormusunuz?
  • Mobil kaplama uygulamasını öğrenmek zormudur?
Alüminyum ürünler hariç tüm iletken metalleri mobil kaplama sistemi ile kaplayabilirsiniz. Banyo bataryaları, araba krom aksamları, kapı kolları, Cep telefonları, Çakmaklar, kalemler, Gözlükler, Ev aksesuarları, Bijuteri, Kuyum, Çatal bıçak takımları, Elektronik devreler, VB..
Mobil kaplama sisteminde kaplanacak ürünün boyutu, yüzeyin girintili çıkıntılı olması önemli değildir 1mm. yide 1Km. de aynı kalitede kaplayabilirsiniz.
Mobil kaplama sistemleri ile standart olarak 24 ayar altın dışında kırmızı, yeşil, beyaz altın, 1000 ayar gümüş, bakır ve nikel kaplayabilirsiniz. (Diğer kaplama solüsyonları platinyum, siyah krom vbg özel istek üzerine üretilmektedir)
Altın kaplamanın ömrü, kaplanan ürünün kullanım alanı ve kaplamanın mikron kalınlığına göre değişir. Altın kaplanacak her ürün kullanım alanına göre değişik mikron kalınlıklarında kaplanıp 2 yıldan ömürboyuna kadar garanti verilebilir.
Mobil kaplamada kullanılan nano teknoloji altın solüsyonu 24 ayar olması nedeni ile yapılan kaplama okside olmaz kararma yapmaz ve kireç tutmaz.
Tüm bu detaylı bilgiler ve uygulama teknikleri profesyonel mobil kaplama seti satın aldığınızda İstanbul ofisimizde ücretsiz eğitimde öğretilmektedir.
Altın kaplanacak ürünü sökmeden yerinde kaplama yapabilirsiniz. Örneğin banyo bataryaları, araba metal aksamları, saatler, cep telefonları VBG. Nano teknoloji kaplama kimyasalları boyaya, plastiğe herhangi bir zarar vermez. Kaplanacak ürün çok büyük ise veya sökmek zor ise yerinde kaplama yapmak daha uygundur.
İletken olmayan plastik, cam, ahşap, vb. ürünleri ancak elektroforming ile metalize ettikten sonra mobil kaplama setleri ile altın veya gümüş kaplayabilirsiniz. Elektroforming setleri ayrı satılmakta ve eğitimi de ayrı verilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz. 0 216 688 56 74 veya info@goldmystic.com adresine email gönderebilirsiniz.
Profesyonel mobil kaplama seti satın aldığınızda 1 yıl 7 gün 24 saat teknik destek verilmektedir. Amatör ve hobi kitlerinde teknik destek yoktur. Fakat alışveriş sitemizden saatlik teknik destek satın alabilirsiniz.
Mobil kaplama uygulamasını öğrenmek 1 günlük eğitimden sonra çok kolaydır.
Profesyonel mobil kaplama setleri satın aldığınızda 1 günlük eğitim ücretsizdir. Sadece eğitim almak isterseniz ücretli olarak faydalanabilirsiniz veya hafta sonu ücretli workshoplarımıza katılabilirsiniz.
Eğitimlerimiz 1 tam gün süren (sabah saat 10:30 da başlamakta), uygulamalı ve kişiye özel eğitimdir. ( yanınızda 1 kişi daha getirebilirsiniz ). En az 2 gün önceden randevu almanız gereklidir.
Randevu için bizi 0 216 688 56 74 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@goldmystic.com adresine email gönderebilirsiniz.
  • Mobil Kaplama Nedir?
  • Web Analytics